1227888

Liczba gości

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dowóz uczniów na zabawę choinkową

 20  styczeń 2018 r.  (sobota)

            

Nauczanie  zintegrowane     

Przywóz do szkoły

9:25  Dąbrówka + Kozłówka ( w tym Rek ) + Bratnik – autobus 4       

9:35  Siedliska + N. Skrobów – autobus 3 

9:25  Kierzkówka + Ciemno – autobus 2              

9:30  Zofian + Starościn + Wólka + Biadaczka + Samoklęski  – autobus 1 ( bus )

Odwóz do domu

14:00  Siedliska + N. Skrobów – autobus  3

14:00  Dąbrówka + Kozłówka + Bratnik – autobus 4     

14:00  Zofian + Starościn + Wólka + Biadaczka + Samoklęski  szkoła - autobus  1     

14:00  Ciemno + Kierzkówka  – autobus 2

 Szkoła Podstawowa klasy IV – VI

Przywóz do szkoły

14:15  Dąbrówka + Bratnik + Kozłówka ( kółko + Rek ) – autobus 4

14:45  Kozłówka ( od Nowodworu + sklep) – autobus 4

14:20  Kierzkówka – autobus 2

14:30 Ciemno – autobus 2

14:15  Siedliska + N. Skrobów – autobus   3

14:20  Zofian + Starościn + Wólka + Biadaczka + Samoklęski  – autobus 1     

Odwóz do domu klas IV - VI

19:30  Siedliska +N. Skrobów– autobus  3       

19:30  Dąbrówka + Bratnik + Kozłówka  (w tym Rek) – autobus 4 

19:30  Ciemno + Kierzkówka  – autobus 2

19:30  Zofian + Starościn + Wólka + Biadaczka + Samoklęski  – autobus 1   ( bus)

    

GIMNAZJUM  + klasy VII

Przywóz do szkoły

około 14:35  Amelin + Syry + Samoklęski  - autobus 3

około 14:50  Stanisławów + Rudka + Samoklęski ( od Rudki ) + Dębczyna  - autobus 3    

14: 15  Dąbrówka + Bratnik + Kozłówka ( kółko + Rek ) – autobus 4

14: 45  Kozłówka (od Nowodworu + sklep) – autobus 4

14:20  Kierzkówka – autobus 2      

14:30 Ciemno -   autobus  2

14:15  Siedliska + N. Skrobów – autobus 3  

14:20 Zofian + Starościn + Wólka + Biadaczka + Samoklęski – autobus 1  

 

Odwóz do domu

20:30  Siedliska + N. Skrobów – autobus 3 

20:30  Dąbrówka + Bratnik + Kozłówka ( w tym Rek ) – autobus 4 

20:30  Zofian + Starościn + Wólka + Biadaczka + Samoklęski +  Amelin + Syry –  aut.1

20:30  Ciemno + Kierzkówka + Stanisławów + Rudka + Samoklęski od Rudki + Dębczyna–

    – autobus 2  

  

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół w Kamionce dotyczący organizacji Zabawy Karnawałowej w dniu 20.01.2018 r.

 

Dyrektor Zespołu Szkół w Kamionce informuje, że Zabawa Karnawałowa odbędzie się według harmonogramu:

Zabawa Karnawałowa dla dzieci młodszych (kl. 0 – III SP) w godzinach od 10.00 do 14.00 odbędzie  się w dwóch grupach:

  • Grupa I – korytarz na parterze budynku szkoły – bawić tu się będą wychowankowie oddziałów przedszkolnych 0 a, b, c, d i uczniowie klas I A, B SP,
  • Grupa II – korytarz II piętro budynku szkoły tu bawić się będą uczniowie klasy II A i klas III A, B, C, D.

Zgodnie z ustaleniami Prezydium Rady Rodziców zawartych w piśmie z dnia 10.01.2018 r. Zabawę Karnawałową poprowadzą uczniowie samorządu uczniowskiego.

Wszystkie klasy będą miały konsumpcję w zaplanowanych przez wychowawców salach.

 

Zabawa Karnawałowa dla dzieci starszych  odbędzie  się również w dwóch grupach:

  • Grupa I – klasy IV – VI SP w godzinach od 15.00 do 19.30 bawić się będzie na korytarzu II piętro budynku szkoły,
  • Grupa II – klasy VII SP oraz II i III G w godzinach od 15.00 do 20.30 bawić się będzie na korytarzu - parter budynku szkoły.

Zgodnie z ustaleniami Prezydium Rady Rodziców zawartych w piśmie  z dnia 10.01.2018 r. Zabawę Karnawałową poprowadzi DJ z własnym sprzętem. W miarę możliwości szkoła udostępni również posiadane nagłośnienie.

Wszystkie klasy będą miały konsumpcję w zaplanowanych przez wychowawców salach.

 

Dyrektor Zespołu Szkół w Kamionce

PRZYDZIAŁ SAL W ROZWINIĘCIU !!!

PRZYDZIAŁ SAL Zabawa Karnawałowa w dniu 20.01.2018 r.

___________________________________________________________________________________________

 

Wizyta wolontariuszek z Fundacji AIESEC

W dniach od 2 do 5 stycznia 2018 roku, w ramach programu Global Citizens, organizowanego przez AIESEC, wolontariuszki Maneesha Rashini de Silva oraz Isha Sehgal przeprowadziły serię lekcji w języku angielskim.

Isha, studentka psychologii, opowiadała o Indiach, natomiast Maneesha, studentka kierunku finansowego ze Sri Lanki, o swoim rodzinnym kraju. Praktykantki przekazały uczniom najważniejsze informacje na temat historii, geografii, kultury, muzyki i języka ich krajów. Dla uczniów była to okazja do sprawdzenia swoich językowych umiejętności. Starali się aktywnie uczestniczyć w zajęciach i przełamywać własne bariery w komunikacji.

Współpraca z Fundacją AIESEC

współpracę koordynowała Urszula Zarzycka

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------san_diego_comic-con_international_logo.svg_.png

Dwudziestego piątego listopada 2017 roku uczniowie klas siódmych szkoły podstawowej (z Kamionki
i Samoklęsk) oraz drugiej i trzeciej gimnazjum wzięli udział w drugim organizowanym w Polsce Comic Conie. Wydarzenie to odbywało się w olbrzymich halach Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie niedaleko Warszawy.

Czytaj więcej: COMIC CON 2017

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego

w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

,,Igrzyska młodzieży szkolnej”

 IMG 8185

19 grudnia 2017r w Zespole Szkół w Kamionce odbył się finał Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt w kategorii: ,,Igrzyska młodzieży szkolnej’’. Na turniej przyjechało 9 drużyn z następujących szkół:

LP

GIMNAZJUM

OPIEKUN

1.

MICHÓW

MARIUSZ MORAWSKI

2.

ABRAMÓW

MATEUSZ WRĘGA

3.

OSTRÓWEK

TOMASZ MITURA

4.

WOLA SERNICKA

OLGA ADAMEK

5.

FIRLEJ

DARIUSZ TROJAK

6.

GIMNAZJUM SPORTOWE

MAREK KITLIŃSKI

7.

NIEDŹWIADA

MARIUSZ BARANOWSKI

8.

OSTRÓW LUBELSKI

EDYTA WALKIEWICZ

9.

KAMIONKA

URSZULA KUCHCIAK-SMYK

Czytaj więcej: Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt ,,Igrzyska młodzieży szkolnej”

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA SERDECZNE ŻYCZENIA SZCZĘŚCIA, ZDROWIA
I WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W NOWYM 2018 ROKU

W IMIENIU SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ
SKŁADA
DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ W KAMIONCE
IM KSIĘDZA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO

stajenka.jpg

BOŻE NARODZENIE 2017 R.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego

w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

IMG_8103.jpg 

18 grudnia 2017r. w Zespole Szkół w Kamionce odbył się finał Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt w kategorii: ,, Igrzyska dzieci” uczennice z klas VI i młodsze. Do turnieju zgłosiło się 9 drużyn z następujących szkół:

LP

SZKOŁA PODSTAWOWA

OPIEKUN

1

KOCK

PAWEŁ SOBOLEWSKI

2

FIRLEJ

ANETA WĘGRZYN

3

SKROBÓW

ROBERT ROMANEK

4

NR 4 LUBARTÓW

DARIUSZ PODLEŚNY

5

BRZOSTÓWKA

ANETA PĘKSA

6

OSTRÓW LUBELSKI

JAROSŁAW GÓŹDŹ

7

ABRAMÓW

MAŁGORZATA ZARYCHTA

8

LESZKOWICE

ZBIGNIEW WIERZBICKI

9

KAMIONKA

URSZULA KUCHCIAK-SMYK

Czytaj więcej: Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

XIX POWIATOWY  KONKURS PLASTYCZO – LITERACKI „OPOWIEŚCI WIGILIJNE” 2017

 IMG_6187.JPG

Uczniowie Zespołu Szkół w Kamionce wykonali kilkanaście prac plastycznych i literackich na konkurs. Kilka z nich zostało nagrodzonych na uroczystym podsumowaniu, które odbyło się w sali rycerskiej pałacu Sanguszków w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lubartowie 15 grudnia 2017 roku.

Czytaj więcej: XIX POWIATOWY KONKURS PLASTYCZO – LITERACKI „OPOWIEŚCI WIGILIJNE” 2017

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W PŁYWANIU

 1512651408234.jpg

W czwartek 7 grudnia 2017r. na obiektach Olimpijskich Aqua Lublin  przy AL. Zygmuntowskich 4, odbyły się Finały Województwa Lubelskiego w Pływaniu Indywidualnym. W kategorii ,,Igrzyska młodzieży szkolnej” rocznik 2002, naszą szkołę i rejon reprezentował Michał Bielecki z klasy III b.

Czytaj więcej: MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W PŁYWANIU

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MIKOŁAJKI NA SPORTOWO

IMG_8069.jpg

6 grudnia, każdego roku w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. W klasach dzieci
i młodzież w czerwonych czapkach, z uśmiechem na twarzy w różny sposób akcentują przybycie „Mikołaja”. Są zaplanowane wyjazdy na basen, lodowisko, do kina, czy wręczanie tradycyjnych upominków.

Czytaj więcej: MIKOŁAJKI 2017

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REJONOWE ZAWODY W PŁYWANIU

20171208_134839.jpg

30 listopada 2017r. na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach odbyły Finały Rejonu Lubartowskiego w Pływaniu Indywidualnym. W kategorii ,,Igrzyska młodzieży szkolnej” rocznik 2002, naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Michał Bielecki klasa III b i Filip Grzeszczak klasa III a. -Obaj zawodnicy startowali w stylu dowolnym na dystansie 50m.

Czytaj więcej: REJONOWE ZAWODY W PŁYWANIU

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WSPÓŁPRACA ZE SCHRONISKIEM DLA PSÓW W NOWODWORZE

 V__5595.jpg

Już po raz drugi zorganizowałyśmy zbiórkę darów dla psów ze schroniska. Aby osiągnąć cel - PRZEKAZANIE JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI  DARÓW - wspólnie z naszymi mamami upiekłyśmy ciasta na kiermasz i ogłosiłyśmy akcję ,, Grosik dla Psiaka''. Działania te przyniosły dochód 260,50 zł. Oprócz tego odbyła się zbiórka suchej karmy i różnych innych potrzebnych psom rzeczy.

Czytaj więcej: WSPÓŁPRACA ZE SCHRONISKIEM DLA PSÓW W NOWODWORZE

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POWIATOWE ZAWODY W PŁYWANIU

DSC_0772.jpg

 

W dniu 17.11.2017r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Zawodach Powiatowych
w Pływaniu Indywidualnym dziewcząt i chłopców w  Szkole Podstawowej Nr 3
w Lubartowie.

Czytaj więcej: POWIATOWE ZAWODY W PŁYWANIU

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SUKCES KONKURSU LITERACKIEGO
I PLASYCZNEGO PROGRAMU
"MEDIACJE RÓWIEŚNICZE SPOSOBEM
NA PRZEZWYCIĘŻANIE
AGRESJI I PRZEMOCY"

grudzien 2017 034.JPG

         29.11.2017 R. W Sądzie Okręgowym w Lublinie, miała miejsce uroczysta gala, podczas której Pani Kurator Tesesa Misiak wręczyła laureatom konkursu cenne nagrody książkowe.  Na 26 zgłoszonych placówek szkolnych, nasze dwie uczennice odniosły wielki sukces.

Czytaj więcej: SUKCES KONKURSU LITERACKIEGO I PLASYCZNEGO PROGRAMU "MEDIACJE RÓWIEŚNICZE SPOSOBEM NA...