1227893

Liczba gości

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W dniu 15.05.2018r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Zawodach Powiatowych w Pływaniu Indywidualnym dziewcząt i chłopców w Szkole Podstawowej nr.3 w Lubartowie.

W kategorii Igrzyska Dzieci (rocznik-2005 i młodsi) naszą szkołę reprezentowali:

1.Smyk Mateusz klasa VIC miejsce II – styl motylkowy- awans do zawodów rejonowych
Screenshot_2018-06-06-21-11-59.jpg

2.Turska Rozalia klasa IV D miejsce III- styl dowolny- awans do zawodów rejonowych
Screenshot_2018-06-06-21-12-18.jpg

W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2002-2004) naszą szkołę reprezentowali:

1.Grzeszczak Filip klasa IIIA gimnazjum miejsce I – styl dowolny –awans do zawodów rejonowych
2.Bielecki Michał klasa III B gimnazjum miejsce II –styl dowolny –awans do zawodów rejonowych

Screenshot_2018-06-06-21-11-25.jpg

Czytaj więcej: Zawody Powiatowe Pływanie 2018

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

informacja kolonie2018.jpg

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO

„WIERSZE DLA OJCZYZNY”

Kategoria I

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

NAGRODY:

Marcelina Olejnik, klasa III a – I miejsce

Aleksander Wojtasiewicz, klas III a – II miejsce

Adrianna Muzyka, klasa II a – III miejsce

WYRÓŻNIENIA:

Julian Ługowski – klasa III c

Filip Mazurek – klasa III d

Czytaj więcej: WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO „WIERSZE DLA OJCZYZNY”

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OGŁOSZENIE - ZNAKOWANIE ROWERÓW

Informujemy  że w dniu 1.06.2018 r (piątek) w czasie Festynu rodzinnego policjanci z Komendy Powiatowej Policjii w Lubartowie będą nieodpłatnie dokonywali znakowania rowerów.


Wymogiem związanym ze znakowaniem jest obecność jednego z rodziców wraz
z dowodem osobistym

 Sławomir Grzelak

 Wicedyrektor   

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dyrektor Zespołu Szkół w Kamionce wraz ze społecznością szkolną:

Serdecznie zapraszają na festyn rodzinny w dniu 1.06.2018 r (piątek) od godz 8.45 do 12.30.

Rozpoczynamy o godzinie 8.45 uroczystym sadzeniem ,,Dębu Niepodległości’’,
na pamiątkę obchodów 100-rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Szczegółowy program festynu znajduje się na plakacie
i  w harmonogramie zamieszczonymi pod niniejszym zaproszeniem.

Współorganizatorem festynu jest Rada Rodziców.

 Do udziału w festynie zapraszamy wszystkich rodziców, uczniów i społeczność Gminy Kamionka. 

                                                                                                                              mgr Urszula Wałejko 
                                                                                                                                   Dyrektor szkoły

 

PROGRAM FESTYNU RODZINNEGOZnalezione obrazy dla zapytania pdf ikona

 

Dowóz uczniów w dniu 1.06.2018 r. ( piątek)
FESTYN RODZINNY

7:30 Amelin, Syry

8:00 Stanisławów, Rudka Gołębska, Samoklęski od str. Rudki i Dębczyna

7:35 Wólka Krasienińska, Biadaczka, Zofian, Starościn, Samoklęski

8:20 Nowy Skrobów, Siedliska

7:30 Dąbrówka, Bratnik, Kozłówka (REK)

8:05 Kozłówka od str. Nowodworu ( w razie potrzeby 2x)

7:30 Kierzkówka ( w razie potrzeby 2x)

8:20 Ciemno

 

Odwóz do domu od godziny:

12:45

Kozłówka , Bratnik, Dąbrówka (podział na 2 lub 3 odwozy w miarę potrzeb) – aut. prywatny 4

Siedliska, Nowy Skrobów (podział na 2odwozy w miarę potrzeb) – aut. pryw. 1

Kierzkówka, Ciemno – aut. pryw. 2 ( w razie potrzeby 2x)

Stanisławów, Rudka, Dębczyna, Samoklęski , Amelin , Syry ( SP Samoklęski) – aut. pryw.

13:15 Zofian, Starościn Wólka, Biadaczka -aut. pryw. 1


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SUKCES W POWIATOWYM KONKURSIE

,,Wyjątkowe jednostki- autorytety” IV Edycja Bohater Historii

 39.jpg

W dniu 23 kwietnia 2018 r. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie odbyła się Gala Finałowa IV Edycji Powiatowego Konkursu „Wyjątkowe jednostki – autorytety”. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Starosty Lubartowskiego pana Fryderyka Puły. Celem konkursu było zaprezentowanie bohaterów historii, którzy wpłynęli na kształtowanie się polskiej tożsamości narodowej oraz motywowanie uczniów do rozwijania swoich pasji  i zainteresowań.

Czytaj więcej: SUKCES W POWIATOWYM KONKURSIE ,,Wyjątkowe jednostki- autorytety” IV Edycja Bohater Historii

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

pisanka2.png

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uczniowie ZS w Kamionce na ,,Spotkaniach z historią”
w Kozłówce

spotkanie z historią.jpg

W dniu 7 kwietnia w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce odbyła się inauguracja cyklu pod nazwą  „Spotkania z historią”. Uczestniczyli w niej także nasi uczniowie - przedstawiciele klas VI i VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum.

Czytaj więcej: Uczniowie ZS w Kamionce na ,,Spotkaniach z historią” w Kozłówce

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z wizytą w Polskim Radio Lublin

23 kwietnia młodzież gimnazjalna uczestniczyła w wyciecze do specjalnego miejsca. Zwiedzali lubelskie rozgłośnie radiowe: Polskie Radio Lublin oraz Radio Freee. Mieli możliwość nagrać swoje głosy i je później odsłuchać. Niektórzy z uczestników być może właśnie tego dnia odkryli swoje powołanie. 

Mieli też okazję poznać sporą część ekipy obu rozgłośni, mi.in. panią Ewę Mateuszuk (która opowiadała bardzo ciekawe historie dotyczące Radia Lublin), panów: Marka Rycaka, Grzegorza Chylińskiego i Pawła Typiaka oraz panią Katarzynę Michalak, która reportażem o mieszkance Kamionki zdobyła w 2006 roku radiowego Oscara- Prix Italia.

Wycieczkę zorganizował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem, p. Ulą Zarzycką.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

XII POWIATOWY KONKURS PAMIĘCI
AGNIESZKI OSIECKIEJ

Kock.jpg

 

W dniu 12 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół w Kocku odbył się XII Powiatowy Konkurs Pamięci Agnieszki Osieckiej, w którym udział wzięły trzy uczennice z Zespołu Szkół w Kamionce, przygotowane pod kierunkiem Pani Danuty Małyski.

Weronika Obroślak klasa VII b II miejsce

Aleksandra Wójcik klasa II a gimnazjujm wyróżnienie

Aleksandra Kuta Klasa II a gimnazjum

  • Danuta
  • Kock
  • Ola 3
  • Ola
  • Ola2
  • Weronika  2
  • Weronika

Życzymy dalszych sukcesów

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

„SZKOŁA Z ŻYCIEM”

IMG_2080 (1).jpg

9 kwietnia 2018 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w lublinie, miała miejsce uroczysta gala wręczenia certyfikatów szkołom, biorącym udział w ogólnopolskiej akcji DKMS KOMÓRKOMANIA. Akcja ma na celu rekrutację potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych, które pomogą chorym na nowotwory krwi.

Czytaj więcej: „SZKOŁA Z ŻYCIEM”

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dowóz uczniów w dniach 18,19 i 20.04.2018 r.

(egzamin gimnazjalny)

Dowóz do szkoły:

6:50 Wólka Krasienińska, Biadaczka Zofian, Starościn, Samoklęski- aut. 1

7:35 N. Skrobów, Siedliska - aut. 1

7:20 Bratnik, Kozłówka „Rek” – aut. 4

7:35 Kozłówka (pod Nowodworem + sklep) – aut. 4

7:15 Ciemno – aut.2

7:35 Kierzkówka – aut.2

6:55 Stanisławów, Rudka Gołębska, Dębczyna, Samoklęski (przystanki od str. Rudki Gołębskiej)
– aut. 3

7:30 Amelin, Syry – aut. 3

Odwóz do domu: około 12:45-13:00

12:45 Wólka Krasienińska, Biadaczka Zofian, Starościn, Samoklęski - aut. 1

12:45 N. Skrobów, Siedliska – aut. 4

13:05 Bratnik, Kozłówka „Rek”,  Kozłówka (pod Nowodworem + sklep) – aut. 4

12:45 Ciemno, Kierzkówka – aut.2

12:45 Stanisławów, Rudka Gołębska, Dębczyna, Samoklęski (przystanki od str. Rudki Gołębskiej), Amelin, Syry – aut. 3

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ulotka Szkoła Branżowa i Technikum 2018-2019.jpg

(KLIKNIJ OBRAZEK ABY POWIĘKSZYĆ)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU 

PIOSENKI LUDOWEJ

 IMG_0363.jpg

Konkurs odbył się 21 marca 2018 roku w Zespole Szkół w Kamionce. Udział w nim wzięło 14 uczniów z klas I -VI prezentując ludowy repertuar wokalny i instrumentalny.

Czytaj więcej: WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI LUDOWEJ