1209304

Liczba gości

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

„SZKOŁA Z ŻYCIEM”

IMG_2080 (1).jpg

9 kwietnia 2018 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w lublinie, miała miejsce uroczysta gala wręczenia certyfikatów szkołom, biorącym udział w ogólnopolskiej akcji DKMS KOMÓRKOMANIA. Akcja ma na celu rekrutację potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych, które pomogą chorym na nowotwory krwi.

Nasza Szkoła przystąpiła do tego Ogólnopolskiego programu rekrutując potencjalnych Dawców. Lubelska Kurator Oświaty wręczyła certyfikat „Szkoły życia” cytując myśl św. Jana Pawła II , że „Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów.  Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi”. Galę uświetniły liczne prelekcje;  lekarza hematologa, zajmującego się poborem szpiku, dawcy szpiku oraz zespołu dziecięcego prezentującego piękny repertuar.

  • IMG_2078
  • IMG_2080 1
  • IMG_2082 1
  • IMG_2085
  • IMG_2087