1209307

Liczba gości

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SUKCES W POWIATOWYM KONKURSIE

,,Wyjątkowe jednostki- autorytety” IV Edycja Bohater Historii

 39.jpg

W dniu 23 kwietnia 2018 r. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie odbyła się Gala Finałowa IV Edycji Powiatowego Konkursu „Wyjątkowe jednostki – autorytety”. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Starosty Lubartowskiego pana Fryderyka Puły. Celem konkursu było zaprezentowanie bohaterów historii, którzy wpłynęli na kształtowanie się polskiej tożsamości narodowej oraz motywowanie uczniów do rozwijania swoich pasji  i zainteresowań.

 Tematyka konkursu wpisywała się w obchody jubileuszu 100 - lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczniowie naszego gimnazjum, ukierunkowani przez panią Agnieszkę Rodak, chętnie przystąpili do niego i odnieśli znaczący sukces.

Nasi zwycięzcy w kategorii plastycznej, szkoły gimnazjalne :

I miejsce - Kinga Długosz klasa, II a 

III miejsce - Weronika Antoniak, klasa II c

Wyróżnienie - Mateusz Marczak, klasa III c

Laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

  • 06
  • 13
  • 16
  • 19
  • 26
  • 39
  • P1020880
  • P1020881
  • P1020882

Opracowała Agnieszka Rodak