1175251

Liczba gości

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

XVII  RODZINNY  TURNIEJ  TENISA  STOŁOWEGO
tytułowe IMG_4807.jpg

W sobotę 9 lutego 2019 r. rozegrany został XVII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna Zespołu Szkół w Kamionce. W imprezie szkolnej uczestniczyły zespoły składające się z ucznia i przedstawiciela rodziny.

 

Do turnieju zgłosiły się 22 drużyny.  Przebiegał on w zdrowej, życzliwej sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym, do którego niewątpliwie przyczyniło się bardzo dobre przygotowanie uczestników. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników - co bardzo cieszyło organizatorów - oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 10.00. Wszystkich zawodników powitała pani dyrektor Urszula Wałejko, życząc dobrej zabawy w sportowej rywalizacji. Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało także o kolejności rozgrywek w poszczególnych kategoriach.

Zawody zostały zorganizowane przez p. Elizę Wiącek przy wsparciu p. Moniki Obroślak i  p. Sławomira Szwargolińskiego. 

 • IMG_4649
 • IMG_4660
 • IMG_4673
 • IMG_4683
 • IMG_4693
 • IMG_4695
 • IMG_4700
 • IMG_4704
 • IMG_4705
 • IMG_4707
 • IMG_4708
 • IMG_4717
 • IMG_4720
 • IMG_4724
 • IMG_4731
 • IMG_4737
 • IMG_4771
 • IMG_4777
 • IMG_4780
 • IMG_4783
 • IMG_4800
 • IMG_4812
 • IMG_4816
 • tytuowe IMG_4807

Wyniki końcowe przedstawiały się następująco:

Szkoła podstawowa

1 miejsce – Błażej Kuta

2 miejsce – Olaf Oniszczuk

3 miejsce – Kacper Furtak

Pozostali uczestnicy: Puliński Maksymilian, Trąbka Kacper, Furtak Mikołaj, Kuta Michał, Białek Maryla, Wójcik Kacper, Trąbka Aleksander, Orłowski Franciszek

Gimnazjum

1 miejsce – Hubert Białek

2 miejsce – Krystian Osior

3 miejsce – Fabian Skrzypczyński

Pozostali uczestnicy: Jeżowski Cezary, Skwarek Dominik, Ustymowicz Jakub, Wawerska Justyna, Gazarkiewicz Karol, Kosior Michał, Prażmo Kacper, Król Jakub

Zawody zostały zorganizowane przy wsparciu sponsorów: Zespół Szkół w Kamionce, Gmina Kamionka, sklep sportowy „Gaza Sport”, piekarnia Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w  Kamionce, sklepik szkolny p. Michała Kiełżni, sklep wielobranżowy „Karolina”. Wszyscy uczestnicy dostali nagrody oraz dyplomy. Zwycięzcy otrzymali puchary. Podczas turnieju uczestnicy mogli poczęstować się  drożdżówką, sokiem, kawą, herbatą.

Dziękuję wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszam do udziału w XVIII Rodzinnym Turnieju Tenisa Stołowego za rok.

                                                                  Opracowanie: Eliza Wiącek