1175387

Liczba gości

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONFERENCJA W SĄDZIE OKRĘGOWYM W LUBLINIE

IMG_3045.JPG

 

Uczniowie zaangażowani w program „Mediacje rówieśnicze sposobem na przezwyciężanie przemocy i agresji w szkole” zostali zaproszeni do wzięcia udziału w konferencji szkoleniowo- warsztatowej w Sądzie Okręgowym w Lublinie.

Podczas spotkania, zaproszeni goście przez Koordynator do Spraw Mediacji – sędzię Eleonorę Porębiak- Tymecką przybliżyli ideę mediacji rówieśniczej, powiedzieli o odpowiedzialności prawnej nieletnich oraz przeprowadzili z młodzieżą zajęcia warsztatowe. Uczniowie mieli również możliwość zobaczyć salę rozpraw a nawet przymierzyć togę, co cieszyło się szczególnym powodzeniem.

  • IMG_3024
  • IMG_3041
  • IMG_3045

Koordynator Agnieszka Kozieł