1209289

Liczba gości

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzień Wiosny w Zespole Szkół w Kamionce

dzien_wiosny2019.jpg

Samorząd Uczniowski przygotował na Dzień Wiosny prezentację multimedialną ,,Pierwsze oznaki wiosny”.

Poza tym uczniowie będą przygotowywali wiosenne sałatki i plakaty o tematyce wiosennej. Chcielibyśmy Was zaprosić do obejrzenia dwóch gazetek tematycznych. Pierwsza została przygotowana przez uczniów klasy VIIa na zajęciach kreatywnych z geografii oraz druga, przygotowana przez p. Agatę Warszawę- Mazurek oraz p. Izabelę Siłuch powstała z przygotowanych przez uczniów prac, którzy rozwijając zdolności artystyczno- edukacyjne wykonali wspaniałe prace ptaków. Postarajcie się obejrzeć gazetkę i odnaleźć swoją pracę.

  • 20190319_154348
  • IMG_5630
  • IMG_5633

Życzymy wszystkim wiosennego nastroju

Samorząd Uczniowski

Zespołu Szkół w Kamionce