1209270

Liczba gości

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce w wojewódzkim konkursie przyrodniczym 
,,Chronimy Dziuplaki'''birds.jpg

BIRDS001.jpg

6 czerwca 2019r w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym w Brzeźnie przy Zespole Lubelskich Parków Krajobrazowych, odbył się finał wojewódzkiego konkursu przyrodniczego ,,Chronimy Dziuplaki”. Do ostatniego etapu zakwalifikowało się siedmiu uczniów z woj. lubelskiego.

I miejsce zdobyła Otylia Siłuch z klasy Vc Szkoły Podstawowej w Kamionce.

Gratulujemy zdobytej wiedzy przyrodniczej!

Celem konkursu było zdobycie i pogłębienie wiedzy dotyczącej ochrony czynnej ptaków oraz doskonalenie umiejętności rozpoznawania ptaków
.BIRDS002.jpg

Następnie uczniowie przy wspólnym ognisku mogli wymienić zdobyte doświadczenia.

BIRDS003.jpg