--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SUKCESY NASZYCH UCZENNIC W KONKURSIE POEZJI ANGLOJĘZYCZNEJ


konkurs08.jpg

15 marca 2018 r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Firleja w Lubartowie odbyła się szósta edycja Międzyszkolnego Konkursu Poezji Anglojęzycznej Everything is poetry..., którego organizatorem było Centrum Zasobów Dydaktycznych Języka Angielskiego, działające przy II LO. W konkursie wzięło udział 6 naszych uczennic. 

Miło nam poinformować, że jury w składzie: p. Paweł Pasikowski - przewodniczący, p. Anna Kozak oraz  p. Michał Siwek przyznało w kategorii szkół podstawowych – klasy 4-7 III miejsce Amelii Wawryniuk z klasy VIc , natomiast w kategorii oddziałów gimnazjalnych II miejsce przypadło Gabrieli Orłowskiej z IIIa, a laureatką III miejsca została Agnieszka Kozieł z klasy IIIc. Serdecznie gratulujemy!

  • konkurs01
  • konkurs02
  • konkurs03
  • konkurs04
  • konkurs05
  • konkurs06
  • konkurs07
  • konkurs08
  • konkurs2

RECYTOWANE WIERSZE

Weronika Nankiewicz klasa VI c SP - wiersz:"As I Grew Older",  Autor: Langston Hughes

Amelia Wawryniuk klasa VI c SP - wiersz:"I raised my hand in class", Autor: Kenn Nesbitt

Agnieszka Kozieł klasa III c gim. - wiersz:"O Captain! My Captain!", Autor: Walt Whitman

opiekun Bartosz Świderek

Gabriela Orłowska klasa III a gim - fragment prozy: “The Witches”  Autor: Roald Dahl

Maria Zbita, klasa Vb SP - wiersz: “Sick”  Autor: Shel Silverstein

Natalia Kowalska klasa Vb SP - wiersz: “Rich kid”  Autor: Arden Davidson 

opiekun Michał Nerlo

opracowanie: Bartosz Świderek i Michał Nerlo