AKTUALNOŚCI

ZEBRANIE RADY PEDAGOGICZNEJ 26.08.2019

ZEBRANIE RADY PEDAGOGICZNEJ 26.08.2019

  DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ W KAMIONCE INFORMUJE O TERMINIE ZEBRANIA RADY PEDAGOGICZNEJ ZWIĄZANEJ Z ORGANIZACJĄ ROKU SZKOLNEGO 2019/2020, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 26.08.2019 R. (PONIEDZIAŁEK) O GODZINIE 1100.  
I miejsce w wojewódzkim konkursie przyrodniczym  ,,Chronimy Dziuplaki''

I miejsce w wojewódzkim konkursie przyrodniczym ,,Chronimy Dziuplaki''

I miejsce w wojewódzkim konkursie przyrodniczym  ,,Chronimy Dziuplaki''' 6 czerwca 2019r w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym w Brzeźnie przy Zespole Lubelskich Parków Krajobrazowych, odbył się finał wojewódzkiego konkursu przyrodniczego ,,Chronimy Dziuplaki”. Do…
Góra Grosza 19 Podziękowania

Góra Grosza 19 Podziękowania

PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W AKCJI ,,GÓRA GROSZA'' (kliknij obrazek aby przeczytać) {gallery}MAZUR/gora_grosza19{/gallery}
DZIEŃ DZIECKA 2019  „ SPORTOWA KOZŁOWKA”

DZIEŃ DZIECKA 2019 „ SPORTOWA KOZŁOWKA”

DZIEŃ DZIECKA 2019  „ SPORTOWA KOZŁOWKA”  1.06.2019r. uczennice klas sportowych VA i VIA Szkoły Podstawowej w Kamionce pod opieką p. Moniki Obroślak  prezentowały swoje umiejętności gimnastyczne w tańcu ze wstążką…
GMINNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI WANDY CHOTOMSKIEJ

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI WANDY CHOTOMSKIEJ

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI WANDY CHOTOMSKIEJ pt.: ,,Strofy dla dzieci"             Uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie recytatorskim zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. J. I. Kraszewskiego w Kamionce.…
KOLEJNA PRZYGODA  Z KANGUREM I KOLEJNE WYRÓŻNIENIA

KOLEJNA PRZYGODA Z KANGUREM I KOLEJNE WYRÓŻNIENIA

KOLEJNA PRZYGODA  Z KANGUREM I KOLEJNE WYRÓŻNIENIA W styczniu 2019 nasza szkoła została zgłoszona do konkursu. W dniu 21 marca 2019 r. o godz. 9.00 do matematycznych potyczek przystąpiło 66…
Kolejny sukces Joanny

Kolejny sukces Joanny

KOLEJNY  SUKCES  JOANNY W KONKURSIE LITERACKIM                 Joanna Nerlo – uczennica lasy III b gimnazjum - zdobyła II nagrodę w kategorii proza w IX Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Płynąć pod prąd”…
Ogłoszenie 15.05.2019

Ogłoszenie 15.05.2019

OGŁOSZENIE Dyrektor Zespołu Szkół w Kamionce informuje , że w dniach od 14 do 22 maja 2019 roku  prowadzona jest rekrutacja uzupełniająca o oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych szkoły podstawowej…
TWÓJ DAR SERCA DLA HOSPICJUM 2019

TWÓJ DAR SERCA DLA HOSPICJUM 2019

TWÓJ DAR SERCA DLA HOSPICJUM W kwietniu nasi uczniowie- szczególnie uczennice z kl. VI B oraz VII C zorganizowały kiermasze z których dochód został przeznaczony dla Hospicjum Małego Księcia w…
ROWERAMI DO SKANSENU

ROWERAMI DO SKANSENU

ROWERAMI DO SKANSENU 27 kwietnia uczniowie kl. VII uczestniczyli w ramach zajęć z koła rowerowego w wycieczce do Muzeum Wsi Lubelskiej.

___________________________________________________________________________________________

 

Wizyta wolontariuszek z Fundacji AIESEC

W dniach od 2 do 5 stycznia 2018 roku, w ramach programu Global Citizens, organizowanego przez AIESEC, wolontariuszki Maneesha Rashini de Silva oraz Isha Sehgal przeprowadziły serię lekcji w języku angielskim.

Isha, studentka psychologii, opowiadała o Indiach, natomiast Maneesha, studentka kierunku finansowego ze Sri Lanki, o swoim rodzinnym kraju. Praktykantki przekazały uczniom najważniejsze informacje na temat historii, geografii, kultury, muzyki i języka ich krajów. Dla uczniów była to okazja do sprawdzenia swoich językowych umiejętności. Starali się aktywnie uczestniczyć w zajęciach i przełamywać własne bariery w komunikacji.

Współpraca z Fundacją AIESEC

współpracę koordynowała Urszula Zarzycka

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------san_diego_comic-con_international_logo.svg_.png

Dwudziestego piątego listopada 2017 roku uczniowie klas siódmych szkoły podstawowej (z Kamionki
i Samoklęsk) oraz drugiej i trzeciej gimnazjum wzięli udział w drugim organizowanym w Polsce Comic Conie. Wydarzenie to odbywało się w olbrzymich halach Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie niedaleko Warszawy.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego

w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

,,Igrzyska młodzieży szkolnej”

 IMG 8185

19 grudnia 2017r w Zespole Szkół w Kamionce odbył się finał Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt w kategorii: ,,Igrzyska młodzieży szkolnej’’. Na turniej przyjechało 9 drużyn z następujących szkół:

LP

GIMNAZJUM

OPIEKUN

1.

MICHÓW

MARIUSZ MORAWSKI

2.

ABRAMÓW

MATEUSZ WRĘGA

3.

OSTRÓWEK

TOMASZ MITURA

4.

WOLA SERNICKA

OLGA ADAMEK

5.

FIRLEJ

DARIUSZ TROJAK

6.

GIMNAZJUM SPORTOWE

MAREK KITLIŃSKI

7.

NIEDŹWIADA

MARIUSZ BARANOWSKI

8.

OSTRÓW LUBELSKI

EDYTA WALKIEWICZ

9.

KAMIONKA

URSZULA KUCHCIAK-SMYK

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA SERDECZNE ŻYCZENIA SZCZĘŚCIA, ZDROWIA
I WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W NOWYM 2018 ROKU

W IMIENIU SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ
SKŁADA
DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ W KAMIONCE
IM KSIĘDZA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO

stajenka.jpg

BOŻE NARODZENIE 2017 R.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego

w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

IMG_8103.jpg 

18 grudnia 2017r. w Zespole Szkół w Kamionce odbył się finał Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt w kategorii: ,, Igrzyska dzieci” uczennice z klas VI i młodsze. Do turnieju zgłosiło się 9 drużyn z następujących szkół:

LP

SZKOŁA PODSTAWOWA

OPIEKUN

1

KOCK

PAWEŁ SOBOLEWSKI

2

FIRLEJ

ANETA WĘGRZYN

3

SKROBÓW

ROBERT ROMANEK

4

NR 4 LUBARTÓW

DARIUSZ PODLEŚNY

5

BRZOSTÓWKA

ANETA PĘKSA

6

OSTRÓW LUBELSKI

JAROSŁAW GÓŹDŹ

7

ABRAMÓW

MAŁGORZATA ZARYCHTA

8

LESZKOWICE

ZBIGNIEW WIERZBICKI

9

KAMIONKA

URSZULA KUCHCIAK-SMYK