------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JESTEŚMY  WICEMISTRZYNIAMI REJONU

LUBARTOWSKIEGO!!!!

DSC_0061.jpg

W dniu 27.03.2019r. drużyna dziewcząt pod opieką pani Urszuli Kuchciak – Smyk uczestniczyła  w Mistrzostwach Rejonu Lubartowskiego w mini piłce ręcznej dziewcząt w szkole podstawowej w Końskowoli .

Czytaj więcej: JESTEŚMY WICEMISTRZYNIAMI REJONU LUBARTOWSKIEGO!!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MEDALIŚCI Z KAMIONKI

W MISTRZOSTWACH POWIATU

W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
zwyciezcy2019.jpg

W poniedziałek 25 marca 2019r. w Leszkowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców.

Czytaj więcej: MEDALIŚCI Z KAMIONKI W MISTRZOSTWACH POWIATU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2019

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TRZY DRUŻYNY - TRZY ZWYCIĘSTWA

SUKCESY BIEGACZEK Z KAMIONKI

W MISTRZOSTWACH POWIATU

W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

IMG_20190325_120028.jpg

 25 marca 2019r. reprezentacje dziewcząt Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół w Kamionce pod opieką p. Moniki Obroślak wzięły udział  w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Leszkowicach.

Czytaj więcej: TRZY DRUŻYNY - TRZY ZWYCIĘSTWA SUKCESY BIEGACZEK Z KAMIONKI W MISTRZOSTWACH POWIATU W...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SUKCES CHŁOPCÓW Z KAMIONKI

W MISTRZOSTWACH POWIATU

W INDYWIDUALNYCH I DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 IMG_20190325_120522.jpg

W dniu 25 marca 2019r. w Leszkowicach, rozegrane zostały Mistrzostwach Powiatu Lubartowskiego w Indywidualnych i
Drużynowych Biegach Przełajowych. W rywalizacji sportowej uczestniczyły drużyny z powiatów lubartowskiego.
Zawody rozgrywane były w ramach wojewódzkiego kalendarza szkolnych imprez sportowych.

Czytaj więcej: SUKCES CHŁOPCÓW Z KAMIONKI W MISTRZOSTWACH POWIATU W INDYWIDUALNYCH I DRUŻYNOWYCH BIEGACH...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejny sukces szczypiornistek z Kamionki

IMG_20190323_120305.jpg

W dniu 23.03.2019r (sobota) w odpowiedzi na zaproszenie zawodniczki klas sportowych (VA i VIA) Szkoły Podstawowej
w Kamionce pod opieką p. Moniki Obroślak wzięły udział w  IV Turnieju o Puchar Wójta Gminy Niemce w piłce ręcznej dziewcząt.

Czytaj więcej: Kolejny sukces szczypiornistek z Kamionki 2019

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Lubartowskiego
w Mini Piłce Ręcznej Chłopców
Kategoria: ,,Igrzyska Dzieci”
Kamionka, 19 marca 2019r.

IMG_5624.jpg

Czytaj więcej: Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Lubartowskiego w Mini Piłce Ręcznej Chłopców Kategoria:...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOLEJNY SUKCES KLAS SPORTOWYCH

DSC_0057.jpg

18 marca 2019r. zawodniczki oddziałów sportowych  Zespołu Szkół w Kamionce pod opieką pani Urszuli Kuchciak- Smyk wzięły udział  w Mistrzostwach Powiatu Lubartowskiego w mini piłce ręcznej dziewcząt.

Czytaj więcej: KOLEJNY SUKSES KLAS SPORTOWYCH

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SPORTOWE FERIE ZIMOWE W KAMIONCE

VIII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar

Dyrektora Zespołu Szkół w Kamionce

IMG_4934.jpg

 We wtorek 12 lutego 2019r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Kamionce odbył się, w ramach programu ferii zimowych na sportowo, VIII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół.

Czytaj więcej: VIII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Kamionce

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

XVII  RODZINNY  TURNIEJ  TENISA  STOŁOWEGO
tytułowe IMG_4807.jpg

W sobotę 9 lutego 2019 r. rozegrany został XVII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna Zespołu Szkół w Kamionce. W imprezie szkolnej uczestniczyły zespoły składające się z ucznia i przedstawiciela rodziny.

Czytaj więcej: XVII RODZINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SPRAWOZDANIE Z MISTRZOSTW POWIATU LUBARTOWSKIEGO

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

KATEGORIA: ,,IGRZYSKA DZIECI”

KAMIONKA, 17 GRUDNIA 2018 R.

 IMG_4298.jpg

Do finału halowej piłki nożnej awansowało 5 szkół:

Lp.

Nazwa szkoły

Opiekun

1.

SP Abramów

Małgorzata Zarychta

2.

SP Firlej

Aneta Węgrzyn

3.

SP Kamionka

Urszula Kuchciak - Smyk

4.

SP Ostrów Lubelski

Jarosław Góźdź

5.

SP Ostrówek

Tomasz Mitura


Czytaj więcej: SPRAWOZDANIE Z MISTRZOSTW POWIATU LUBARTOWSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT KATEGORIA:...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SPRAWOZDANIE Z MISTRZOSTW POWIATU LUBARTOWSKIEGO

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

KATEGORIA: ,,IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ”

KAMIONKA, 12 GRUDNIA 2018 R.

 IMG_4177.jpg

Do finału halowej piłki nożnej awansowało 5 szkół:

Lp.

Nazwa szkoły

Opiekun

1.

Gimnazjum Abramów

Mateusz Wręga

2.

SP Firlej

Dariusz Trojak

3.

SP Rudno

Michał Litwinek

4.

Gimnazjum Sportowe Lubartów

Łukasz Iwanek

5.

SP Ostrów Lubelski

Edyta Walkiewicz

 

Czytaj więcej: SPRAWOZDANIE Z MISTRZOSTW POWIATU LUBARTOWSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT KATEGORIA:...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU LUBARTOWSKIEGO
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

KATEGORIA: ,,IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ”

KAMIONKA, 10 GRUDNIA 2018R.

IMG_4133.jpg

Czytaj więcej: PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU LUBARTOWSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT KATEGORIA:...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU LUBARTOWSKIEGO
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

KATEGORIA: ,,IGRZYSKA DZIECI”

KAMIONKA, 5 GRUDNIA 2018R.

IMG_3997.jpg

Czytaj więcej: PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU LUBARTOWSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT KATEGORIA:...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W PŁYWANIU

IMG_20181205_084831.jpg

W dniu 5.12.2018r. na obiektach Olimpijskich Aqua Lublin odbyły się Finały Województwa Lubelskiego w Pływaniu Indywidualnym.

W kategorii Igrzyska Dzieci rocznik-2006 i młodsi nasz rejon i szkołę  reprezentowała Rozalia Turska z klasy VD startując z najlepszymi zawodnikami województwa na dystansie 50m w stylu motylkowym. W końcowej klasyfikacji uplasowała się na XIX miejscu.

 

Gratulujemy!!!

Monika Obroślak

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

MAŁKINIA GÓRNA 2018

IMG_4125.jpg

W dniu 8.12.2018r (sobota) w odpowiedzi na zaproszenie zawodniczki klas sportowych VA i VIA Szkoły Podstawowej w Kamionce pod opieką p. Moniki Obroślak wzięły udział w  IV Mikołajkowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt zajmując I MIEJSCE.

 Aleksandra Samonek z kl. VA otrzymała wyróżnienie dla najlepszej zawodniczki.

Sportowa zabawa odbyła się na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 w Małkini Górnej.  Organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy DWÓJKA.

Czytaj więcej: IV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT MAŁKINIA GÓRNA 2018

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GMINNE MISTRZOSTWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Img_3927.jpg

W poniedziałek 3 grudnia 2018r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Kamionce odbyły się eliminacje gminne w halowej piłce nożnej. Zawody rozegrane zostały w czterech  kategoriach:

  • DZIEWCZĘTA: 1. IGRZYSKA DZIECI - KLASY VI I MŁODSZE
                            2. IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – KLASY VII, VIII SP I III G
  • CHŁOPCY:       3. IGRZYSKA DZIECI - KLASY VI I MŁODSZE
                            4. IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – KLASY VII, VIII SP I III G

Na zawody przybyły zespoły z Samoklęsk pod opieką:  Iwony Nieliwodzkiej i z Kamionki pod opieką: Moniki Obroślak i Sławomira Szwargolińskiego.

Zawody sędziowali: Sławomir Szwargoliński i Jacek Kołodyński

Czytaj więcej: GMINNE MISTRZOSTWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt  i Chłopców

 

W dniu 26.11.2018r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Zawodach Powiatowych
w Pływaniu Indywidualnym dziewcząt i chłopców w  Szkole Podstawowej nr.3 w Lubartowie.

W kategorii Igrzyska Dzieci (rocznik-2006 i młodsi) naszą szkołę reprezentowali:

1.Turska Rozalia klasa V D  miejsce  II- styl motylkowy- awans do zawodów rejonowych

DSC_0029.jpg
2.
Hubert Wiącek klasa IV B miejsce VIII – styl grzbietowy

Gratulujemy!!!

W  kategorii  Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2003-2005) naszą szkołę reprezentowali:

1.Smyk Mateusz klasa VIIC  miejsce  I – styl dowolny- awans do zawodów rejonowych
DSC_0030.jpg

Gratulujemy!!!

W trakcie zawodów panowała bardzo dobra atmosfera ,nasi najmłodsi zawodnicy  po raz pierwszy  reprezentowali szkołę w zawodach ,było to dla nich ogromne przeżycie, spisali się na medal. Gratulujemy wszystkim sukcesu zarówno tym najmłodszym jak i tym którzy zdobyli dyplomy i awans do zawodów rejonowych .Życzymy dalszych sukcesów.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistrzostwa Rejonu

 w Pływaniu Indywidualnym

IMG_20181130_094819.jpg

W dniu 30.11.2018r. uczennica naszej szkoły wzięła udział w Zawodach Rejonowych w Pływaniu Indywidualnym dziewcząt na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w  Puławach ( kategoria Igrzyska Dzieci rocznik-2006 i młodsi).

Turska Rozalia klasa V D  miejsce  III- styl motylkowy ( wynik: 0:48,72)

Awans do zawodów wojewódzkich

  • IMG_20181130_090414
  • IMG_20181130_094724
  • IMG_20181130_094819
  • IMG_20181130_094908



Gratulujemy!!!

Monika Obroślak

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POWIATOWE IGRZYSKA  MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

  TENIS STOŁOWY-  INDYWIDUALNY

IMG_20181114_130717.jpg

Dnia 14.11.2018r. uczniowie szkoły podstawowej  i gimnazjum, którzy zwyciężyli eliminacje gminne reprezentowali gminę i szkołę w zawodach sportowych w indywidualnym tenisie stołowym. Rozgrywki odbywały się w na sali gimnastycznej w Niedźwiadzie.

Skład drużyny: Wiśniewska Milena, Mitaszka Paulina, Wierzchoń Angelika, Biżek Andżelika, Jeżowski Cezary i Osior Krystian. Opiekunem podczas wyjazdu była p. Monika Obroślak.

 Najwyżej uplasował się Cezary Jeżowski zajmując IV miejsce i zdobywając awans do zawodów rejonowych.

  W ogólnej klasyfikacji szkół chłopcy zdobyli V miejsce, natomiast dziewczęta IX .

Czytaj więcej: POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ TENIS STOŁOWY- INDYWIDUALNY

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistrzostwa Gminy Kamionka w Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego

 IMGP4883.jpg
  W środę 3 października 2018r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Kamionce odbył się indywidualny turniej tenisa stołowego na szczeblu gminy w kategorii ,, Igrzyska Dzieci”:

<![1.     Dziewczęta z klas V i VI SP

<![2.     Chłopcy z klas V-VI SP

W zawodach gminnych rywalizowały dzieci ze Szkoły Podstawowej z Samoklęsk, pod opieką Iwony Nieliwodzkiej i ze szkoły Podstawowej z Kamionki pod opieką Elizy Wiącek, Moniki Obroślak i Urszuli Kuchciak-Smyk.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Gminy Kamionka w Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szkolny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego

w Kamionce

IMGP4868.jpg

Wtorek, 2 października 2018r. był dniem przeznaczonym dla tenisistów, którzy zmagali się o awans do zawodów gminnych. W hali sportowej Zespołu Szkół w Kamionce odbył się indywidualny turniej tenisa stołowego w dwóch kategoriach wiekowych:

1.    Dziewczęta i chłopcy z klas V-VI SP

2.    Dziewczęta i chłopcy z klas VII, VIII SP i III G

Czytaj więcej: Szkolny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego w Kamionce (2)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NOWY ROK SZKOLNY

I PIERWSZE SUKCESY SPORTOWE

BIEGACZEK ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KAMIONCE

-MISTRZOSTWA POWIATU LUBARTOWSKIEGO

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH-

IMG_20180927_131545.jpg

 27 września 2018r. sportowcy z naszej szkoły wzięli udział  w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców, które odbyły się w   Leszkowicach.

W  rywalizacji  sportowej uczestniczyli najlepsi biegacze reprezentujący szkoły z powiatu lubartowskiego.

Czytaj więcej: NOWY ROK SZKOLNY I PIERWSZE SUKCESY SPORTOWE BIEGACZEK ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KAMIONCE

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8 MARCA NA SPORTOWO

IMG_tytułowe.jpg

         Tego dnia odbył się X WEWNĄTRZSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
ORAZ II TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW.

Czytaj więcej: 8 MARCA NA SPORTOWO

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KAMIONKA WICEMISTRZAMI POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

W poniedziałek, 19 marca 2018r. w SP Nr 1 w Lubartowie odbył się finał powiatowy w piłce ręcznej chłopców w kategorii ,,Igrzyska młodzieży szkolnej”. W rywalizacji ośmiu drużyn nasza szkoła, po zaciętej walce, zajęła drugie miejsce. W skład szkolnej drużyny weszli:

Bielecki Michał – bramkarz
Bogusz Łukasz – lewe rozegranie
Dybała Kacper - skrzydłowy
Mitura Sebastian - skrzydłowy
Grzeszczak Filip - kołowy
Kamiński Wojciech – środkowy rozgrywający
Muzyka Tomasz - kołowy
Nalewajek Mateusz - skrzydłowy
Nowaczek Patryk - skrzydłowy
Nowosad Dawid - skrzydłowy
Oniszczuk Szymon- prawe rozegranie
Paciorkowski Adrian – lewe rozegranie
Szpanbrukier Dawid – kołowy


Opracowanie: Sławomir Szwargoliński

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SUKCESY SPORTOWE

W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2017 / 2018

I miejsce - Mistrzostwa Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Gimnazjum

I miejsce – Mistrzostwa Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Gimnazjum

I miejsce – Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Pływaniu

Smyk Mateusz– styl grzbietowy na 50m chłopców

I miejsce – Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Pływaniu

Grzeszczak Filip – styl dowolny na 50m chłopców

I miejsce – Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt SP

I miejsce - Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej Chłopców SP

II miejsce - Mistrzostwa Rejonu w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt SP

II miejsce - Mistrzostwa Rejonu w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Gimnazjum

II miejsce – Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt SP

II miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Gimnazjum

II miejsce – Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców SP

II miejsce – Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Gimnazjum

II miejsce - Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Pływaniu

Bielecki Michał – styl dowolny na 50m chłopców

II miejsce – Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Gimnazjum

II miejsce - XVI Andrzejkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia P.K. Sanguszki w Lubartowie

III miejsce – Mistrzostwa Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców SP

III miejsce – Mistrzostwa Rejonu w Pływaniu - Puławy

Bielecki Michał – styl dowolny na 50m chłopców

III miejsce – Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Gimnazjum

IV miejsce – Mistrzostwa Rejonu w Pływaniu - Puławy

Grzeszczak Filip – styl dowolny na 50m chłopców

IV miejsce – Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Pływaniu

Turska Rozalia – styl dowolny na 50 m dziewcząt

IV miejsce – Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt SP

IV miejsce – Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt SP


V miejsce – Mistrzostwa Rejonu w Pływaniu – Puławy

Mateusz Smyk – styl grzbietowy na 50m chłopców

V miejsce – Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Gimnazjum

V miejsce – Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt SP

VI miejsce – Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Gimnazjum

VI miejsce- Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców Gimnazjum

VIII miejsce – Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Pływaniu

Cieloch Wojciech – styl dowolny na 50 m chłopców

X miejsce – Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców SP

X miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców Gimnazjum

XII miejsce – Mistrzostwa Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt SP

XVI miejsce - Mistrzostwa Województwa w Pływaniu - Lublin

Bielecki Michał – styl dowolny na 50m chłopców

Opracowanie Eliza Wiącek