The Big Challenge 2018

Z ogromną radością informujemy o sukcesach naszych uczniów w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego THE BIG CHALLENGE 2018.

Stanisław Zbita (uczeń 2 klasy Gimnazjum) uzyskał 2 miejsce w województwie lubelskim. To już drugi sukces Stanisława w konkursie The Big Challenge. W roku ubiegłym zdobył 1 miejsce w województwie. Świetnie spisali się również Filip Rola oraz Oskar Barszcz, którzy uplasowali się ex aequo na 7 miejscu w województwie.

Lista zwycięzców w rankingu szkolnym w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Level 1 (klasy V SP) – Karol Stasiak

Level 2 (klasy VI SP) – Weronika Nankiewicz

Level 3 (klasy VII SP) – Łukasz Michoń

Level 4 (klasy II Gim) – Stanisław Zbita

Level 5 (klasy III Gim) – Agnieszka Kozieł

IMG 1361

IMG 1364

Wymieniliśmy imiennie jedynie osoby, które osiągnęły najwyższe wyniki. Niemniej jednak chcielibyśmy podziękować wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie. Dziękujemy za wysiłek włożony w przygotowania do konkursu oraz wolę walki.

Congratulations!

Nauczyciele języka angielskiego

SUKCES W VIII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LITERACKIM

„PŁYNĄĆ POD PRĄD”

Uczennica klasy IIb gimnazjum Joanna Nerlo została finalistką Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Płynąć pod prąd” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 66 im. Zbigniewa Herberta we Wrocławiu.

Do konkursu zgłoszone zostały 152 prace z 80 szkół z całej Polski. Asia opisała historię bohaterskiej postawy jednego z mieszkańców pobliskiej miejscowości w czasie II wojny światowej, a swoją pracę zatytułowała „Ciało i ołów”.

GRATULUJEMY!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W dniu 15.05.2018r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Zawodach Powiatowych w Pływaniu Indywidualnym dziewcząt i chłopców w Szkole Podstawowej nr.3 w Lubartowie.

W kategorii Igrzyska Dzieci (rocznik-2005 i młodsi) naszą szkołę reprezentowali:

1.Smyk Mateusz klasa VIC miejsce II – styl motylkowy- awans do zawodów rejonowych
Screenshot_2018-06-06-21-11-59.jpg

2.Turska Rozalia klasa IV D miejsce III- styl dowolny- awans do zawodów rejonowych
Screenshot_2018-06-06-21-12-18.jpg

W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2002-2004) naszą szkołę reprezentowali:

1.Grzeszczak Filip klasa IIIA gimnazjum miejsce I – styl dowolny –awans do zawodów rejonowych
2.Bielecki Michał klasa III B gimnazjum miejsce II –styl dowolny –awans do zawodów rejonowych

Screenshot_2018-06-06-21-11-25.jpg

Czytaj więcej: Zawody Powiatowe Pływanie 2018

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SUKCES W POWIATOWYM KONKURSIE

,,Wyjątkowe jednostki- autorytety” IV Edycja Bohater Historii

 39.jpg

W dniu 23 kwietnia 2018 r. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie odbyła się Gala Finałowa IV Edycji Powiatowego Konkursu „Wyjątkowe jednostki – autorytety”. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Starosty Lubartowskiego pana Fryderyka Puły. Celem konkursu było zaprezentowanie bohaterów historii, którzy wpłynęli na kształtowanie się polskiej tożsamości narodowej oraz motywowanie uczniów do rozwijania swoich pasji  i zainteresowań.

Czytaj więcej: SUKCES W POWIATOWYM KONKURSIE ,,Wyjątkowe jednostki- autorytety” IV Edycja Bohater Historii

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

XII POWIATOWY KONKURS PAMIĘCI
AGNIESZKI OSIECKIEJ

Kock.jpg

 

W dniu 12 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół w Kocku odbył się XII Powiatowy Konkurs Pamięci Agnieszki Osieckiej, w którym udział wzięły trzy uczennice z Zespołu Szkół w Kamionce, przygotowane pod kierunkiem Pani Danuty Małyski.

Weronika Obroślak klasa VII b II miejsce

Aleksandra Wójcik klasa II a gimnazjujm wyróżnienie

Aleksandra Kuta Klasa II a gimnazjum

  • Danuta
  • Kock
  • Ola 3
  • Ola
  • Ola2
  • Weronika  2
  • Weronika

Życzymy dalszych sukcesów