PACZKA DLA SENIORA

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję "Paczka dla Seniora" zorganizowaną przy współpracy Przedszkola Samorządowego w Kamionce, Ośrodka Pomocy Społecznej i Parafii w Kamionce. Dzięki ludziom dobrej woli, którzy wsparli inicjatywę wolontariuszy ze szkoły w Kamionce udało się uszczęśliwić ponad 20 rodzin. W dniu 21 grudnia Strażnicy Dobra przygotowali i przekazali świąteczne paczki osobom potrzebującym.


PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W AKCJI ,,GÓRA GROSZA''

(kliknij obrazek aby przeczytać)
thanks.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TWÓJ DAR SERCA DLA HOSPICJUM

IMG_3343.JPG

W kwietniu nasi uczniowie- szczególnie uczennice z kl. VI B oraz VII C zorganizowały kiermasze z których dochód został przeznaczony dla Hospicjum Małego Księcia w Lublinie, tym samym nasza szkoła  zgłosiła się do akcji prowadzonej przez LO im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie –  Twój Dar Serca.


grosz.jpg

CHARYTATYWNIE

Sprawozdanie z akcji „GÓRA GROSZA”

Ogólnopolska akcja „GÓRA GROSZA”; organizatorem XIX edycji jest Towarzystwo Nasz Dom z siedzibą w Warszawie.

Nasza szkoła kolejny już raz wzięła udział w tym przedsięwzięciu; akcja zbierania monet trwała od listopada 2018r. do marca 2019r.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

„ŚWIAT BEZ GŁODU”
IMG_2949.jpg

18 XII 2018 w naszej szkole zorganizowaliśmy kiermasz ciast, z którego dochód przekazaliśmy   Polskiej Akcji Humanitarnej  w ramach akcji dla szkół „Świat bez głodu”.  Zebraliśmy 158 zł 55 groszy- dziękujemy! Wyrazy szczególnego podziękowania składamy zaangażowanym uczennicom z klasy VII C :  Alicji Białek, Marleny Białek, Anny Niziuk oraz Wiktorii Szysiak.

Dziękujemy !