II MIEJSCE W TUNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

WP 20191002 13 13 32 Pro

Uczniowie naszej szkoły w dniu 2.10.2019r. wzięli udział w Turnieju Piłkarskim „O ZŁOTĄ PIŁKĘ”  w zaprzyjaźnionej szkole podstawowej  w Nowodworze.  Zagraliśmy całkiem dobre zawody. Ale jak to w sporcie zawsze są lepsi. Tym razem wyprzedziła nas drużyna ze Skrobowa. Chłopcy dali z siebie wszystko! Każdy starał się pokazać z jak najlepszej strony, dbając jednocześnie o wspólny drużynowy wynik.

 Wróciliśmy z pucharem za II miejsce. Dodatkowo Olaf Oniszczuk został wyróżniony przez gospodarzy jako najlepszy strzelec turnieju otrzymując dyplom i piłkę.

Wróciliśmy do szkoły zmęczeni, ale jednocześnie zadowoleni i szczęśliwi, że mogliśmy gdzieś zagrać poza własną halą.

Drużyna w składzie: Wiktor El – Ahmad, Bartłomiej Grzeszczak, Piotr Kowalski, Adam Nadulski, Krystian Puliński, Maksymilian Puliński, Daniel Rybacki, Olaf Oniszczuk, Oskar Wrotkowski, Kacper Prażmo, Kacper Baraniak. 

                                                                  Opracowanie: Eliza Wiącek