SPORTOWCY Z KAMIONKI WICEMISTRZAMI

W TURNIEJU PIŁKARSKIM W MICHOWIE

20191129 115002

W dniu 29 listopada 2019r. w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Michowie, odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Prezesa UKS ,,MIchowiak’’. W zawodach wzięło udział pięć zespołów z naszego powiatu, które rozegrały mecze systemem ,,każdy z każdym”. Mecz trwał dziesięć minut.

Naszą szkołę reprezentowali:

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

1.       

Baraniak Jakub

VI a

2.       

Chudzik Oliwier

VI a

3.       

Fil Mateusz

VI a

4.       

Korzeniowski Mateusz

VI a

5.       

Mitura Oskar

VI a

6.       

Puliński Paweł

VI a

7.       

Skrzypiec Mikołaj

VI a

8.       

Szczęch Kacper

VI a

9.       

Trąbka Aleksander

VI a

10.   

Trąbka Kacper

VI a

11.   

Wójcik Kacper

VI a

12.   

Podleśny Bartłomiej

VI d

13.   

Sowisz Bartosz

VI d

14.   

Sowisz Piotr

VI d

15.   

Ściobiorski Patryk

VI d

Drużyna z Kamionki, pod opieką Sławomira Szwargolińskiego, rozegrała cztery spotkania. Dwa pierwsze z Ostrówkiem i Rudnem wygrali, następnie z gospodarzami turnieju Michowem przegrali, a na koniec z drużyną z Baranowa zremisowali. Ostatecznie Kamionka zdobyła 7 pkt. i zajęła II miejsce tuż za drużyną gospodarzy, Michowem. Na zakończenie turnieju wszystkie zespoły otrzymały puchary i drobny poczęstunek. Wszystkim naszym chłopcom bardzo gratuluje i życzę dalszych sukcesów.

 

Opracował: Sławomir Szwargoliński