received 1523830481120014

 

MKS

W środę 27.02.2020r. grupa uczniów po opieką pani Elizy Wiącek, Moniki Obroślak i pana Mirosława Szabelskiego udała się do Lublina na mecz PGNiG Superligi Kobiet pomiędzy MKS Perła Lublin – Eurobud JKS Jarosław.

Celem wyjazdu było podniesienie poziomu kultury kibicowania  i bezpieczeństwa na sportowych imprezach masowych, wzbudzenie aktywności sportowej wśród dzieci i młodzieży,  propagowanie „zdrowej" rywalizacji, właściwego zachowania się na obiektach sportowych i kulturalnego dopingowania.

Biało-zielone wysoko pokonały rywalki z Podkarpacia, triumfując 32:23. MVP spotkania wybrano Aleksandrę Rosiak, która w pierwszym meczu na Globusie od czasu wyleczenia kontuzji, zdobyła cztery bramki. Wszyscy uczestnicy wyjazdu świetnie się bawili i z niecierpliwością oczekują na kolejną możliwość kibicowania. Wyjazdy na mecze piłki ręcznej wpisujemy na stałe do naszego szkolnego kalendarza. Naprawdę warto.

 

                                                                                                            Opracowała: Eliza Wiącek