LEKCJA WF INACZEJ – ŁYŻWIARSKIE SZALEŃSTWO NA LODOWISKU

IMG 9015

9 marca Klasa VIA pod opieką p. Moniki Obroślak, p. Sławomira Szwargolińskiego znakomicie bawiła się doskonaląc swoje umiejętności łyżwiarskie na lodowisku ICEMANIA Lublin. Zajęcia sportowe odbyły się w ramach akcji „Lekcja WF inaczej”, której celem było propagowanie łyżwiarstwa jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego, rozwijanie indywidualnych zainteresowań, poprawa ogólnej sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej.

Uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w takich "wyjazdowych lekcjach", gdzie oprócz jazdy na łyżwach, walki z grawitacją na tafli świetnie i aktywnie spędzają czas, integrując się oraz nawiązują nowe znajomości. Po takim wyjeździe apetyty na aktywność fizyczną na pewno będą większe. Bardzo dziękujemy p. Sylwestrowi Skrzypcowi za pomoc i wsparcie podczas wyjazdu.

Monika Obroślak