WIELOKROTNA  MISTRZYNI POLSKI W PIŁCE RĘCZNEJ KOBIET W NASZEJ SZKOLE

IMG 20200917 153210

Czwartek 17 września był dniem wyjątkowym dla piłkarek ręcznych z klas sportowych Zespołu Szkół w Kamionce. Gościliśmy gwiazdy polskiej piłki ręcznej :  byłą zawodniczkę  kadry narodowej p. Sabinę Włodek oraz byłą zawodniczkę klubu MONTEX Lublin p. Iwonę Gajowiak.  Obecnie trenerki  młodzieżowej kadry wojewódzkiej .  

        Spotkanie odbyło się na sali gimnastycznej, a miało na celu prezentacje sylwetek znanych i utytułowanych sportowców,  powołanie na cykl treningów w ramach rekrutacji zawodniczek  do drużyny wojewódzkiej MKS Lublin na rok 2020/2021 oraz promocja piłki ręcznej  wśród uczniów Zespołu Szkół w Kamionce.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży i rodziców, pasjonatów piłki ręcznej. Trenerki odpowiadając na pytania wzięły udział w debacie sportowej na temat kariery sportowca oraz wpływu zdrowego trybu życia na kondycję i wyniki sportowe.  Były oczywiście autografy i wspólne zdjęcia. Zawodniczki z Kamionki pierwszy trening rozpoczęły w środę 23.09.2020r. Życzymy wytrwałości i wielu sukcesów.

Organizatorką spotkania była p. Monika Obroślak.