„LEKCJA WF INACZEJ„- RAJD ROWEROWY

IMG 20200924 104038

24.09.2020r. korzystając z pięknej pogody, klasa VII A  sportowa wraz z opiekunami p. M. Obroślak, p. S.Szwargolińskim i p. E. Budzyńską wyruszyła na kolejny rajd rowerowy w ramach akcji „Lekcji WF Inaczej„. 30 km trasa biegła od Kamionki poprzez Kozłówkę, Dąbrówkę, Stróżek, Stary Tartak zmierzając na boisko pod lasem w Kamionce. Tam czekało na nas ognisko z kiełbaskami, gry terenowe. Wszyscy pokonali trudy rajdu i bezpiecznie dotarli do mety.

 

Rajd Rowerowy to doskonała wyprawa, podczas której uczestnicy nie tylko sprawdzali swoje umiejętności jazdy na dwóch kółkach, ale również podziwiali uroki naszego regionu malowane barwami jesieni. Bardzo dziękujemy zaangażowanym rodzicom: p. E. Budzyńskiej za opiekę podczas całej imprezy rowerowej, p. E. Prażmo za przygotowanie poczęstunku, p. K. Skrzypiec i p. S. Skrzypiec za  organizację ogniska, p. E .Korzeniowskiej za pomoc w organizacji gier terenowych.