30 września w naszej szkole odbyły się warsztaty plastyczne w ramach projektu „#WIKTORIA1920 w nowoczesnym ujęciu. Konkurs plastyczny". Celem wydarzenia było uczczenie 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. W zajęciach warsztatowych wzięli udział uczniowie z klas V-VII.

1


 instaling

Uczniowie klas V-VIII uczestniczą w XIV edycji programu Insta.Ling dla szkół. Jest to strona WWW służąca m.in. do nauki słówek z języków obcych. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Cieszymy się, że uczniowie chętnie wykorzystują nowoczesne technologie również do nauki!


 KAMIONKA W ANKARZEmini

87295002 204924030891564 7341130540965167104 n

To była niesamowita przygoda! W ramach projektu eTwinning uczniowie klas Va i VIb z panią Katarzyną Krupą przeprowadzili wczoraj video-konferencję ze swoimi nowymi przyjaciółmi z Ankary w Turcji. Uczyli się nawzajem pozdrowień i śpiewali piosenki po polsku i turecku.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROWERAMI DO SKANSENU

IMG 3435

27 kwietnia uczniowie kl. VII uczestniczyli w ramach zajęć z koła rowerowego w wycieczce do Muzeum Wsi Lubelskiej.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SPOTKANIE ZE ZWIERZĘTAMI W KLASIE IV A

DSC 2524